Kredyty


KREDYTY HIPOTECZNE

Kredyt hipoteczny jest długoterminowym kredytem bankowym, który jest zabezpieczony hipoteką zazwyczaj na nieruchomości lub na prawie do lokalu.

 

Proces wnioskowania oraz wypłaty kredytu hipotecznego jest procesem często skomplikowanym, dlatego też pomagamy naszym klientom w uzyskaniu takiego kredytu. Doświadczenie nakazuje nam często do składania wniosków do kilku banków, aby klient był w pełni bezpieczny jeżeli chodzi o decyzję oraz abyśmy mieli możliwość negocjacji warunków cenowych. Dzięki nam klient ma często lepsze warunki kredytu niż jakby sam się o niego starał w banku. Nigdy warunki cenowe w naszym biurze nie były i nie będą gorsze niż w banku. Nasze usługi są w zupełności bezpłatne dla klienta. To bank ponosi koszty naszego wynagrodzenia, a za rzetelnie wykonaną pracę od klienta jedynie oczekujemy polecenia naszych usług.

Rozróżniamy trzy rodzaje kredytów hipotecznych:

Kredyt mieszkaniowy Siedlce

Kredyt hipoteczny

Środki przekazywane są na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości. Uruchamiany jest w całości, bank przelewa kwotę kredytu na rachunek sprzedającego na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Kredyt hipoteczny Siedlce

Kredyt budowlano-hipoteczny

Środki przeznaczone są na budowę domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego przez osobę fizyczną, spółdzielnię lub dewelopera. Uruchamiany jest w całości lub transzach. Przy uruchomieniu w transzach odsetki naliczane są od wykorzystanej kwoty, a nie od całości przyznanej sumy. Do momentu uzyskania pozwolenia na zamieszkanie lub odbioru na podstawie protokołu ze spółdzielni spłacane są tylko odsetki bez kapitału. Do wniosku o kredyt załączany jest kosztorys. Niektóre banki wymagają rozliczenia transz na podstawie faktur.

Kredyt gotówkowy Siedlce

Pożyczka hipoteczna

Środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości).Często korzysta się z tego rozwiązania do konsolidacji kredytów gotówkowych aby obniżyć ich oprocentowanie oraz wydłużyć okres kredytowania, przez co suma rat kredytowych może być obniżona dwu lub trzy krotnie.

KREDYTY REFINANSOWANE

Zastanawiałeś się jak zmienić kredyt na tańszy? Kredyt refinansowy służy do spłaty kredytu w innym banku.

 

Za pomocą kredytu refinansowego możemy dokonać spłaty kredytu hipotecznego lub gotówkowego. W ten następuje przejęcie kredytu z banku do innego banku. Nowy kredyt jest kredytem tańszym od dotychczasowego, przez co uzyskujemy niższe raty kredytowe. Niższe raty to niższe odsetki. Niestety większość klientów jest nieświadoma, iż kredyt raz zaciągnięty w jednym banku, nie musi być do końca spłacany w tym banku.Jeśli uważasz, że płacisz zbyt wysokie raty kredytu powinieneś pomyśleć nad zmianą banku. Zapraszamy do kontaktu z nami aby uzyskać więcej informacji.

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyt gotówkowy jest rodzajem kredytu konsumpcyjnego i przeznaczony jest na dowolny cel.
 

Wypłacany jest klientowi w gotówce w kasie banku lub przelewem na wskazane konto. Kredyt gotówkowy zazwyczaj jest udzielany na okres od 1 roku do nawet 12 lat. Aby uzyskać kredyt gotówkowy klient musi posiadać zdolność kredytową, a jego wysokość uzależniona jest od dochodów oraz ilości już posiadanych kredytów.

Często klient z niewiadomego powodu nie może uzyskać kredytu gotówkowego, przez co składa wnioski do kilku banków w ciągu miesiąca. Takie działanie powoduje, że za ilość zapytań kolejny bank nie chce wydać pozytywnej decyzji. W naszym biurze weryfikujemy wstępnie zdolność klienta i możliwość uzyskania kredytu gotówkowego oraz wybieramy bank do którego w pierwszej kolejności złożymy wniosek. Daje to dużo większe prawdopodobieństwo uzyskania kredytu nawet w trudnej sytuacji.
Nasza usługa jest w zupełności bezpłatna. Zawsze decyzję danego banku przedstawiamy w innym banku aby tamten się ustosunkował i dał jeszcze lepsza ofertę. W efekcie klient dostaje najlepsza ofertę na rynku, której niestety ale nie da się uzyskać indywidualnie składając wniosek w banku.

 

 

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Kredyt konsolidacyjny pozwala na uzyskanie środków potrzebnych do spłaty innych zobowiązań.

 

Kredyty konsolidacyjne są bardzo dobrym rozwiązaniem kiedy nie radzimy sobie ze spłatą kilku kredytów jednocześnie. Kiedy mamy sytuację, że spłacamy kilka kredytów, w pewnym momencie staje się to uciążliwe. Kredyt konsolidacyjny umożliwia przekształcenie wszystkich kredytów w jeden.Dodatkowo jeden kredyt konsolidacyjny może być kredytem tańszym niż suma kredytów spłacanych dotychczas.

 

Istnieje dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Przyznawany jest na długi okres, jest kredytem bardzo tanim, z niskim oprocentowaniem, przyznawany jest na wyższe sumy ale z koniecznością zabezpieczenia na hipotece naszej nieruchomości.

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy

Przyznawany jest na mniejszą kwotę ale bez zabezpieczenia na nieruchomości.

KREDYTY FIRMOWE/INWESTYCYJNE

Prowadzisz firmę i potrzebujesz gotówki lub potrzebujesz środków na rozwój działalności gospodarczej? Kredyt firmowy służy zaspokojeniu takich potrzeb.


Istnieje wiele rodzajów kredytów firmowych: kredyt ratalny gotówkowy, kredyt ratalny z zabezpieczeniem na nieruchomości, limit w rachunku bieżącym. Jeśli prowadzisz działalność związaną z wykonywanym zawodem: adwokat, radca prawny, notariusz, księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, lekarz, stomatolog, weterynarz), mamy dla Ciebie specjalną ofertę kredytów firmowych.

Za naszym pośrednictwem masz gwarancję uzyskania kredytu na najlepszych warunkach, często lepszych niż bezpośrednio w banku. Dlaczego tak się dzieje? W swojej ofercie posiadamy wybór kredytów z wszystkich banków na rynku. Na spotkaniu z doradcą analizujemy sytuację firmy i dzięki temu możemy starannie wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę. Dodatkowo składając wniosek do kilku banków posiadamy możliwości negocjacyjne.

Novo Finance

Ul. Świrskiego 47
08-110 Siedlce

+48 (25) 740 81 87
 

Arkadiusz Nowakowski

Specjalista Finansowy

+48 793 590 590
arkadiusz.nowakowski@novofinance.pl