Fundusze inwestycyjne

W NOVO Finance prowadzimy bezpłatne doradztwo inwestycyjne. Obsługujemy klientów z całego kraju w naszym biurze w Siedlcach.

Pozwala nam na to zgoda* Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności w zakresie pośrednictwa w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. Jesteśmy jedyną niebędącą bankiem niezależną, prywatną firmą w regionie, która takie zezwolenie posiada. To również dowód rzetelności naszych działań. 

* (Zgoda nr DFI/I/4031/30/20/16/17/U/KS wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego z dnia 3 lutego 2017 roku)”

Czym są fundusze inwestycyjne? Inaczej mówiąc, jest to forma wspólnego inwestowania. Fundusze gromadzą środki od wielu inwestorów i lokują je w papierach wartościowych. Fundusze dzielimy na otwarte i zamknięte. Każde z rozwiązań pozwala uzyskać inny zysk i ma inny poziom ryzyka inwestycyjnego.

fundusz inwestycyjny

Rodzaje Funduszy Inwestycyjnych

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Nasza wiedza jest dostępna dla klienta, dzięki czemu inwestor ma zawsze pełną informację na temat rozwiązań jakie mu proponujemy.
Jesteśmy profesjonalistami - będąc inwestorem, otrzymasz pełną wiedzę na temat zaproponowanych Ci możliwości.
Jako nasz klient będziesz pracował z jednym specjalistą, który zajmie się Twoimi sprawami. W naszej ofercie znajduje się ponad 700 różnych funduszy inwestycyjnych z wielu towarzystw, a ich liczba wciąż rośnie. Dzięki temu możesz inwestować w najbardziej efektywne klasy aktywów. Dobierzemy rozwiązania do Twoich oczekiwań i profilu inwestycyjnego. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, którym możesz zaufać i powierzyć swoją przyszłość finansową.

Zapraszamy do naszego biura w centrum Siedlec! Wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Gwarantujemy poufność - w naszym biurze znajduje się specjalne pomieszczenia do prowadzenia tego typu rozmów. Nie zwlekaj, zainwestuj w swoją przyszłość.