Rachunek maklerski

Rachunek maklerski to rozwiązanie, które pozwala na obrót papierami wartościowymi, a także innymi instrumentami finansowymi. NOVO Finance jako Agent Firmy Inwestycyjnej IPOPEMA umożliwia Państwu zawarcie umowy maklerskiej z IPOPEMA w zakresie następujących usług:

rachunek maklerski

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Nasza wiedza jest dostępna dla klienta, dzięki czemu inwestor ma zawsze pełną informację na temat rozwiązań jakie mu proponujemy.
Jesteśmy profesjonalistami - będąc inwestorem, otrzymasz pełną wiedzę na temat zaproponowanych Ci możliwości.
Jako nasz klient będziesz pracował z jednym specjalistą, który zajmie się Twoimi sprawami. W naszej ofercie znajduje się ponad 700 różnych funduszy inwestycyjnych z wielu towarzystw, a ich liczba wciąż rośnie. Dzięki temu możesz inwestować w najbardziej efektywne klasy aktywów. Dobierzemy rozwiązania do Twoich oczekiwań i profilu inwestycyjnego. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, którym możesz zaufać i powierzyć swoją przyszłość finansową.

Zapraszamy do naszego biura w centrum Siedlec! Wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Gwarantujemy poufność - w naszym biurze znajduje się specjalne pomieszczenia do prowadzenia tego typu rozmów. Nie zwlekaj, zainwestuj w swoją przyszłość.