Kredyty refinansowe

Zastanawiałeś się, jak zmienić kredyt na tańszy, oprocentowanie zmienne na stałe czy stałe na zmienne? Kredyt refinansowy służy do spłaty kredytu w innym banku.

Za pomocą kredytu refinansowego możesz dokonać spłaty kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Następuje wówczas przejęcie kredytu z banku do innego banku. Nowy kredyt jest tańszy od dotychczasowego, przez co uzyskujesz niższe raty kredytowe, a co za tym idzie – niższe odsetki. Jeśli uważasz, że płacisz zbyt wysokie raty kredytu, powinieneś pomyśleć nad zmianą banku. W NOVO Finance bezpłatnie dowiesz się, jak to zrobić – pomożemy przy wszelkich formalnościach, a Ty będziesz cieszył się niższymi ratami i większym bezpieczeństwem finansowym na co dzień.

kredyt refinansowany

Zmiana oprocentowania zmiennego na stałe

Zgodnie z Rekomendacją S Krajowego Nadzoru Finansowego banki w ofercie kredytów hipotecznych dla klientów detalicznych powinny posiadać kredyty oprocentowane stałą stopą procentową. Ponadto, banki powinny umożliwiać klientom zmianę formuły oprocentowania ze zmiennej stopy procentowej na stałą również w przypadku umów kredytowych zawartych przed wejściem w życie Rekomendacji S.

Kredyt refinansowy pozwoli Ci zmienić oprocentowanie zmienne na stałe po aktualnie najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach.

Szukasz kredytu refinansowanego? Skontaktuj się z nami!